KS Wicher Wierzchucino - strona oficjalna

Strona klubowa
  • RUNDĘ JESIENNĄ KOŃCZYMY NA 2 Miejscu ZAPRASZAMY NA WIOSNĘ !!!
  •        

POMORSKI ZPN

NASI SPONSORZY


 




 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MIEJSCE ROZGRYWANIA MECZÓW PIŁKARSKICH

   
BOISKO 
 
BRZYNO
 
ul. Wejherowska

 

 

 

 

 

 

 

 

SIBUK - POLECAMY

POMORSKI ZPN

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
GKS Linia - Stolem II Gniewino
Solar Władysławowo - Puma Darżlubie
Huragan Smolno - Sokół Strzelno
KKS Koleczkowo - Relaks Mechowo
Ajax Leśniewo - KS Wicher Wierzchucino
Arka Prusewo - Nórda Karwia

ADMINISTRACJA

GŁ. ADMIN
JACEK KRAMPIKOWSKI
795-043-605


FACEBOOK FANPAGE
JACEK KRAMPIKOWSKI

JacaBRZ@interia.pl

 

OFICJALNY FANPAGE

 

 

 

TENISOWY FANPAGE

LIGA TENISA - WYNIKI

ŁĄCZY NAS PIŁKA

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Jacek Krampikowski - Admin
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 186, wczoraj: 288
ogółem: 1 194 862

statystyki szczegółowe

Terminarz 2018/19

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  KS Wicher Wierzchucino Arka Prusewo 13:00
22  Nórda Karwia Huragan Smolno 11:00
22  Ajax Leśniewo Stolem II Gniewino 16:30
22  Sokół Strzelno KKS Koleczkowo 15:00
22  Puma Darżlubie GKS Linia 14:00
22  Relaks Mechowo Solar Władysławowo 11:00
21  Huragan Smolno KS Wicher Wierzchucino 15:00
21  Arka Prusewo Ajax Leśniewo 14:00
21  Stolem II Gniewino Puma Darżlubie 13:00
21  GKS Linia Relaks Mechowo 13:00
21  Solar Władysławowo Sokół Strzelno 12:00
21  KKS Koleczkowo Nórda Karwia 15:00
20  Relaks Mechowo Stolem II Gniewino 15:00
20  KS Wicher Wierzchucino KKS Koleczkowo 15:00
20  Ajax Leśniewo Puma Darżlubie 13:00
20  Arka Prusewo Huragan Smolno 11:00
20  Sokół Strzelno GKS Linia 15:30
20  Nórda Karwia Solar Władysławowo 14:00
19  Solar Władysławowo KS Wicher Wierzchucino 15:00
19  Huragan Smolno Ajax Leśniewo 14:00
19  KKS Koleczkowo Arka Prusewo 13:00
19  Puma Darżlubie Relaks Mechowo 13:00
19  Stolem II Gniewino Sokół Strzelno 12:00
19  GKS Linia Nórda Karwia 15:00
18  Sokół Strzelno Puma Darżlubie 13:00
18  Ajax Leśniewo Relaks Mechowo 13:00
18  Nórda Karwia Stolem II Gniewino 16:30
18  KS Wicher Wierzchucino GKS Linia 16:00
18  Huragan Smolno KKS Koleczkowo 15:00
18  Arka Prusewo Solar Władysławowo 14:00
17  KKS Koleczkowo Ajax Leśniewo 14:00
17  GKS Linia Arka Prusewo 13:30
17  Relaks Mechowo Sokół Strzelno 12:00
17  Solar Władysławowo Huragan Smolno 11:00
17  Puma Darżlubie Nórda Karwia 16:00
17  Stolem II Gniewino KS Wicher Wierzchucino 16:00
16  KS Wicher Wierzchucino Puma Darżlubie 16:30
16  Huragan Smolno GKS Linia 16:00
16  KKS Koleczkowo Solar Władysławowo 15:00
16  Nórda Karwia Relaks Mechowo 13:00
16  Ajax Leśniewo Sokół Strzelno 12:00
16  Arka Prusewo Stolem II Gniewino 11:00
15  Sokół Strzelno Nórda Karwia 14:00
15  Relaks Mechowo KS Wicher Wierzchucino 16:00
15  Puma Darżlubie Arka Prusewo 00:13
15  GKS Linia KKS Koleczkowo 12:00
15  Stolem II Gniewino Huragan Smolno 11:00
15  Solar Władysławowo Ajax Leśniewo 17:00
14  Arka Prusewo Relaks Mechowo 17:00
14  KS Wicher Wierzchucino Sokół Strzelno 12:00
14  KKS Koleczkowo Stolem II Gniewino 17:00
14  Huragan Smolno Puma Darżlubie 17:00
14  Ajax Leśniewo Nórda Karwia 17:00
14  Solar Władysławowo GKS Linia 17:00
13  Nórda Karwia KS Wicher Wierzchucino 17:00
13  Sokół Strzelno Arka Prusewo 13:00
13  Relaks Mechowo Huragan Smolno 17:00
13  Stolem II Gniewino Solar Władysławowo 17:00
13  GKS Linia Ajax Leśniewo 17:00
13  Puma Darżlubie KKS Koleczkowo 17:00
12  Arka Prusewo Nórda Karwia 17:00
12  Ajax Leśniewo KS Wicher Wierzchucino 17:00
12  KKS Koleczkowo Relaks Mechowo 17:00
12  Huragan Smolno Sokół Strzelno 17:00
12  Solar Władysławowo Puma Darżlubie 17:00
12  GKS Linia Stolem II Gniewino 17:00
11  2018-11-04 Arka Prusewo 3:1 KS Wicher Wierzchucino zobacz ›
11  2018-11-04 Huragan Smolno 2:2 Nórda Karwia zobacz ›
11  2018-11-03 Stolem II Gniewino 6:0 Ajax Leśniewo zobacz ›
11  2018-11-03 KKS Koleczkowo 9:3 Sokół Strzelno zobacz ›
11  2018-11-03 GKS Linia 1:1 Puma Darżlubie zobacz ›
11  2018-11-03 Solar Władysławowo 12:1 Relaks Mechowo zobacz ›
10  2018-10-28 KS Wicher Wierzchucino 5:1 Huragan Smolno zobacz ›
10  2018-10-28 Ajax Leśniewo 0:1 Arka Prusewo zobacz ›
10  2018-10-28 Puma Darżlubie 1:4 Stolem II Gniewino zobacz ›
10  2018-10-28 Relaks Mechowo 5:1 GKS Linia zobacz ›
10  2018-10-28 Sokół Strzelno 1:5 Solar Władysławowo zobacz ›
10  2018-10-27 Nórda Karwia 1:10 KKS Koleczkowo zobacz ›
2018-10-21 Stolem II Gniewino 6:1 Relaks Mechowo zobacz ›
2018-10-21 KKS Koleczkowo 3:5 KS Wicher Wierzchucino zobacz ›
2018-10-21 Puma Darżlubie 1:1 Ajax Leśniewo zobacz ›
2018-10-21 Huragan Smolno 3:0 Arka Prusewo zobacz ›
2018-10-20 GKS Linia 5:1 Sokół Strzelno zobacz ›
2018-10-20 Solar Władysławowo 3:0 Nórda Karwia zobacz ›
2018-10-14 KS Wicher Wierzchucino 1:2 Solar Władysławowo zobacz ›
2018-10-14 Ajax Leśniewo 3:3 Huragan Smolno zobacz ›
2018-10-14 Arka Prusewo 2:4 KKS Koleczkowo zobacz ›
2018-10-14 Relaks Mechowo 1:1 Puma Darżlubie zobacz ›
2018-10-14 Sokół Strzelno 0:4 Stolem II Gniewino zobacz ›
2018-10-13 Nórda Karwia 5:3 GKS Linia zobacz ›
2018-10-07 Puma Darżlubie 2:2 Sokół Strzelno zobacz ›
2018-10-07 Relaks Mechowo 7:1 Ajax Leśniewo zobacz ›
2018-10-06 Stolem II Gniewino 2:1 Nórda Karwia zobacz ›
2018-10-06 GKS Linia 1:3 KS Wicher Wierzchucino zobacz ›
2018-10-06 KKS Koleczkowo 3:3 Huragan Smolno zobacz ›
2018-10-06 Solar Władysławowo 12:0 Arka Prusewo zobacz ›
2018-09-30 Ajax Leśniewo 0:5 KKS Koleczkowo zobacz ›
2018-09-30 Arka Prusewo 0:1 GKS Linia zobacz ›
2018-09-30 Sokół Strzelno 6:1 Relaks Mechowo zobacz ›
2018-09-30 Huragan Smolno 0:4 Solar Władysławowo zobacz ›
2018-09-29 Nórda Karwia 3:2 Puma Darżlubie zobacz ›
2018-09-29 KS Wicher Wierzchucino 4:1 Stolem II Gniewino zobacz ›
2018-09-26 Puma Darżlubie 2:3 KS Wicher Wierzchucino zobacz ›
2018-09-23 GKS Linia 1:2 Huragan Smolno zobacz ›
2018-09-23 Solar Władysławowo 1:1 KKS Koleczkowo zobacz ›
2018-09-23 Relaks Mechowo 2:7 Nórda Karwia zobacz ›
2018-09-23 Sokół Strzelno 3:4 Ajax Leśniewo zobacz ›
2018-09-23 Stolem II Gniewino 4:1 Arka Prusewo zobacz ›
2018-11-10 Nórda Karwia Sokół Strzelno 14:00
2018-09-16 KS Wicher Wierzchucino 6:0 Relaks Mechowo zobacz ›
2018-09-16 Arka Prusewo 3:4 Puma Darżlubie zobacz ›
2018-09-16 KKS Koleczkowo 4:2 GKS Linia zobacz ›
2018-09-16 Huragan Smolno 1:4 Stolem II Gniewino zobacz ›
2018-09-15 Ajax Leśniewo 2:9 Solar Władysławowo zobacz ›
2018-09-09 Relaks Mechowo 5:3 Arka Prusewo zobacz ›
2018-09-09 Sokół Strzelno 1:7 KS Wicher Wierzchucino zobacz ›
2018-09-09 Stolem II Gniewino 3:1 KKS Koleczkowo zobacz ›
2018-09-08 Puma Darżlubie 0:4 Huragan Smolno zobacz ›
2018-09-08 Nórda Karwia 5:1 Ajax Leśniewo zobacz ›
2018-09-08 GKS Linia 3:6 Solar Władysławowo zobacz ›
2018-09-02 KS Wicher Wierzchucino 3:0 Nórda Karwia zobacz ›
2018-09-02 Arka Prusewo 0:5 Sokół Strzelno zobacz ›
2018-09-01 Huragan Smolno 2:0 Relaks Mechowo zobacz ›
2018-09-01 Solar Władysławowo 8:1 Stolem II Gniewino zobacz ›
2018-09-01 Ajax Leśniewo 2:0 GKS Linia zobacz ›
2018-09-01 KKS Koleczkowo 3:1 Puma Darżlubie zobacz ›
2018-08-26 KS Wicher Wierzchucino 2:1 Ajax Leśniewo zobacz ›
2018-08-26 Relaks Mechowo 1:5 KKS Koleczkowo zobacz ›
2018-08-26 Sokół Strzelno 4:4 Huragan Smolno zobacz ›
2018-08-25 Nórda Karwia 1:2 Arka Prusewo zobacz ›
2018-08-25 Puma Darżlubie 2:5 Solar Władysławowo zobacz ›
2018-08-25 Stolem II Gniewino 5:3 GKS Linia zobacz ›

TRENINGI

PIERWSZA DRUŻYNA
 

PONIEDZIAŁEK - 19:00 

ŚRODA - 19:00

PIĄTEK - 19:00   

MIEJSCE : ORLIK W WIERZCHUCINIE  


SEKCJA R. 2008/09
PONIEDZIAŁEK - 16:30
 
ŚRODA - 16:30
 
MIEJSCE : ORLIK W WIERZCHUCINIE 
 

SEKCJA R. 2004/5

PONIEDZIAŁEK - 16:30 

 
ŚRODA - 16:30 
 
MIEJSCE : BOISKO W BRZYNIE  
 

SEKCJA R. 2006/07

WTOREK - 16:30
CZWARTEK - 16:30

MIEJSCE : BOISKO W BRZYNIE 

                                                             SEKCJA R . 2010/11

                                          

                                                  PONIEDZIAŁEK - 13:30 do 15:00

                                                 ŚRODA - 13:30 do 15:00

                                            MIEJSCE : ORLIK WIERZCHUCINO

 

 

 

 

Reklama

Ostatnie spotkanie

Arka PrusewoKS Wicher Wierzchucino
Arka Prusewo 3:1 KS Wicher Wierzchucino
2018-11-04, 13:00:00
BOISKO W PRUSEWIE
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Solar Władysławowo 12:1 Relaks Mechowo
GKS Linia 1:1 Puma Darżlubie
KKS Koleczkowo 9:3 Sokół Strzelno
Stolem II Gniewino 6:0 Ajax Leśniewo
Huragan Smolno 2:2 Nórda Karwia
Arka Prusewo 3:1 KS Wicher Wierzchucino

KONTAKT - TRENERZY

SEKCJA SENIORSKA
ADAM KRAMPIKOWSKI 
886-796-042


SEKCJA R - 06/07
KAROL LESSNAU 
884-210-180

 SEKCJA R - 2004/5 i 10/11
BARTOSZ PIPKA
660-792-778
SEKCJA R - 2008/09
ŁUKASZ CZARNECKI  
663 360 393

ŁĄCZY NAS PIŁKA

POLECAMY





Logowanie

OGŁOSZENIA